
Pre dolaska u Srbiju igrao je u Kataru, za Senice u Slovačkoj i Karakas u Venecueli. U Radnički dolazi iz Spartaka iz Subotice.
„Dobro poznajem Radnički, imaju veoma dobar tim. Poznajem i neke igrače mogu reći da su baš dobri. Drago mi je što ću biti deo ovog tima. Takođe, imam samo reči hvale za srpski fudbal. Srećan sam što sam ovde i
osećam se dobro. Verujte mi osećam se veoma dobro u Srbiji“, rekao je Kvaku Bonsu Osei.
Domaćoj javnosti Kvaku Bonsu poznat je po igrama za tim sa severa Srbije. U dresu Spartaka postigao je deset pogodaka i zabeležio četiri asistencije.
Komentari (0)
Ne postoji komentar!