Republički PIO fond u saradnji sa loklanom samoupravom opštine Šid organizovao je tribinu pod nazivom „Penzioneri- oslonac svakog društva”. Ovom prilikom prisutnim pripadnicima trećeg doba obratio se direktor Republičkog PIO fonda, Relja Ognjenović kao i predsednik Saveza penzionera Srbije prof. dr. Andreja Savić. Ideja je da se putem dijaloga pruži informacija o novom paketu državne pomoći, ali i sazna više o životu i potrebama naših najstarijih sugrađana. Tribina je realizovana u saradnji sa Dunav osiguranjem i Poštanskom štedionicom
autor: Blaženka Đierčan
Komentari (0)
Ne postoji komentar!