Četiri izbegličke porodice dobile kuće

|   Život
Četiri izbegličke porodice sa teritorije opštine Šid , od države dobile kuće

Danas je u posetu Opštini Šid došla zamenica Komesara za izbeglice Republike Srbije, Dušica Popović. Povod za ovu posetu bilo je uručenje četiri ugovora za kuće koje su od države dobile 4 izbegličke porodice. U svečanoj sali Opštine Šid zamenica komesara Popović, sa predsednikom Opštine Zoranom Semenovićem, poverenikom za izbeglice, Goranom Kovačević i izbegličkim porodicama održala je kraći sastanak. Potom su zajedno obišli novu kuću Stanislave Rekić, u Gibarcu.

autor: Tatjana Pejić 

Komentari (0)

Ne postoji komentar!

Napišite komentar