Šok završnica u 94. minutu, golman pogodio za prolaz

Guzman je udarcem glavom zatresao mrežu protivnika čime je odveo tim među osam najboljih ekipa Lige šampiona Severne i Centralne Amerike.

Golman  meksičkog Tigresa Nahuel Guzman postao je veliki junak i heroj plasmana svoje ekipe u četrtfinalu Lige šampiona Severne i Centralne Amerike,
Ovaj tim salvadao je u Alijancu iz El Salvadora rezultatom 4:2 u revanšu osmine finala, a trenutak odluke dogodio se u 94 minutu posle prekida.
U kazneni prostor gostiju otišao je i golman Nahel Guzman, a potom je sjajno reagovao na centaršut je Eduarda Vargasa, Guzman je udarcem glavom  zatresao mrežu protivnika čime je odveo tim među osam najboljih ekipa.
U prvoj utakmici, koja se igrala u San Salvadoru, slavio je domaćin sa 2:1.
Inače početak meča nije nagovaštavo dramu u finišu.
Ener Valensija pogodio je u devetom minutu za vođstvo domaćina, na asistenciju Pjer-Andrea Žinjaka  dok je  bivši igrač Tuluza i Marseja pogodio je u 17. i 23. minutu sa bele tačke i delovalo je kao da je Tigres sve već rešio posle nepunih pola sata igre.
Međutim,  Huan Karlos Portiljo, postigao je dva gola do kraja poluvremena i Alijanca je pored zaostatka bila u boljoj poziciji, pošto su dva puta zatresli mrežu na gostovanju.Ipak, sve je palo u vodu nakon pomenutog epiloga u završnici susreta.